رویه ارسال سفارش

سفارشات شهرستان ها:

کلیه سفارشات بوسیله پست ارسال می گردد و هزینه پست، به عهده خریدار می باشد و مبلغ هزینه پست بصورت ثابت مبلغ 30.000 تومان می باشد.

چنانچه مبلغ سفارش بیشتر از 400.000 تومان باشد، هزینه ارسال رایگان بوده و از سوی فروشگاه زیبارو هزینه ارسال سفارش پرداخت خواهد گردید.

سفارشات شهر تهران:

در حال حاضر سفارشات مربوط به این عزیزان توسط پست ارسال می گردد و پس از دریافت و تایید سفارشات، بین 2 تا 4 روز کاری زمان ارسال متغییر خواهد بود.

چنانچه مبلغ سفارش بیشتر از 400.000 تومان باشد، هزینه ارسال رایگان بوده و از سوی فروشگاه زیبارو هزینه ارسال سفارش پرداخت خواهد گردید. در صورتیکه مبلغ سفارشات کمتر از این مبلغ باشد مبلغ 30.000 تومان هزینه بسته بندی و پست پیشتاز به مبلغ فاکتور اضافه خواهد شد.

تحویل اکسپرس مربوط به شهر تهران:

در حال حاضر اپلیکیشن الوپیک به سایت متصل شده است و چنانچه مشتریان عزیز تمایل داشته باشند می توانند سفارش خود را تنها ساعاتی پس از ثبت در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند. البته هزینه ارسال با توجه به مسافت طی شده توسط پیک متغییر خواهد بود و از سوی الوپیک محاسبه شده و هزینه آن نیز به عهده مشتری خواهد بود و در زمان تحویل سفارش به پیک پرداخت خواهد شد.

چنانچه در ساعات کاری فروشگاه سفارش ثبت گردد پس از هماهنگی تلفنی کارشناسان ما در همان روز تحویل مرسوله انجام خواهد شد و در غیر اینصورت روز کاری بعدی تحویل انجام خواهد پذیرفت.

پرداخت در محل شهر تهران:

در حال حاضر این امکان برای سفارشات مربوط به شهر تهران برقرار شده است و پس از دریافت و تایید سفارش، بین 2 تا 4 روز کاری زمان ارسال آن متغییر خواهد بود.هزینه این سرویس مبلغ ثابت 60.000 تومان بوده و بدون در نظر گرفتن مبلغ سفارش، به فاکتور افزوده خواهد شد.