رویه ارسال سفارش

سفارشات شهرستان ها:

ارسال پستی: ارسال پستی: اولین روز کاری پس از ثبت سفارش، بسته تحویل پست شده و معمولا 2 تا 7 روز کاری پس از آن به دست مشتری خواهد رسید و هزینه پست، به عهده خریدار می باشد و هزینه پست و بسته بندی  مبلغ ثابت 40.000 تومان در زمان ثبت سفارش از خریدار دریافت خواهد شد.

ارسال تیپاکس: اولین روز کاری پس از ثبت سفارش، بسته تحویل تیپاکس شده و معمولا 2 تا 3 روز کاری پس از آن به دست مشتری خواهد رسید. هزینه تیپاکس بر مبنای تعرقه این شرکت و بصورت پس کرایه و در محل از خریدار دریافت خواهد شد.

چنانچه مبلغ سفارش بیشتر از 1.000.000 تومان باشد، هزینه ارسال رایگان بوده و از سوی فروشگاه زیبارو هزینه ارسال سفارش پرداخت خواهد گردید.

سفارشات شهر تهران:

ارسال پستی: اولین روز کاری پس از ثبت سفارش، بسته تحویل پست شده و معمولا 2 تا 3 روز کاری پس از آن به دست مشتری خواهد رسید و هزینه پست، به عهده خریدار می باشد و هزینه پست و بسته بندی  مبلغ ثابت 40.000 تومان در زمان ثبت سفارش از خریدار دریافت خواهد شد.

ارسال تیپاکس: اولین روز کاری پس از ثبت سفارش، بسته تحویل تیپاکس شده و معمولا 1 تا 2 روز کاری پس از آن به دست مشتری خواهد رسید. هزینه تیپاکس بر مبنای تعرقه این شرکت و بصورت پس کرایه و در محل از خریدار دریافت خواهد شد.

چنانچه مبلغ سفارش بیشتر از 1.000.000 تومان باشد، هزینه ارسال رایگان بوده و از سوی فروشگاه زیبارو هزینه ارسال سفارش پرداخت خواهد گردید.

تحویل اکسپرس مربوط به شهر تهران:

ارسال سفارشات اکسپرس با استفاده از اسنپ و یا الوپیک انجام شده و هزینه آن توسط خریدار در مقصد به پیک پرداخت می شود و تعرفه آن بر مبنای مبلغ اعلامی توسط اسنپ و یا الوپیک می باشد.

چنانچه در ساعات کاری فروشگاه سفارش ثبت گردد پس از هماهنگی تلفنی کارشناسان ما در همان روز تحویل مرسوله انجام خواهد شد و در غیر اینصورت روز کاری بعدی تحویل انجام خواهد پذیرفت.

پرداخت در محل شهر تهران:

در حال حاضر این امکان برای سفارشات مربوط به شهر تهران برقرار نمی باشد.