رویه ارسال سفارش

سفارشات شهرستان ها:

کلیه سفارشات بوسیله پست ارسال می گردد و هزینه پست، به عهده خریدار می باشد و مبلغ هزینه پست بصورت ثابت مبلغ 40.000 تومان می باشد.

چنانچه مبلغ سفارش بیشتر از 800.000 تومان باشد، هزینه ارسال رایگان بوده و از سوی فروشگاه زیبارو هزینه ارسال سفارش پرداخت خواهد گردید.

سفارشات شهر تهران:

در حال حاضر سفارشات مربوط به این عزیزان توسط پست ارسال می گردد و پس از دریافت و تایید سفارشات، بین 2 تا 4 روز کاری زمان ارسال متغییر خواهد بود.

چنانچه مبلغ سفارش بیشتر از 800.000 تومان باشد، هزینه ارسال رایگان بوده و از سوی فروشگاه زیبارو هزینه ارسال سفارش پرداخت خواهد گردید. در صورتیکه مبلغ سفارشات کمتر از این مبلغ باشد مبلغ 40.000 تومان هزینه بسته بندی و پست پیشتاز به مبلغ فاکتور اضافه خواهد شد.

تحویل اکسپرس مربوط به شهر تهران:

هزینه ارسال اکسپرس برای تمام سفارشات در هر منطقه و با هر مبلغی مبلغ 85.000 تومان است و چنانچه تمایل داشته باشید می توانید با فروشگاه تماس بگیرید و هماهنگ بفرمایید که با اسنپ سفارش شما ارسال شود و هزینه پیک را در محل پرداخت نمایید.

چنانچه در ساعات کاری فروشگاه سفارش ثبت گردد پس از هماهنگی تلفنی کارشناسان ما در همان روز تحویل مرسوله انجام خواهد شد و در غیر اینصورت روز کاری بعدی تحویل انجام خواهد پذیرفت.

پرداخت در محل شهر تهران:

در حال حاضر این امکان برای سفارشات مربوط به شهر تهران برقرار نمی باشد و پس از دریافت و تایید سفارش، بین 2 تا 4 روز کاری زمان ارسال آن متغییر خواهد بود.هزینه این سرویس مبلغ ثابت 0000 تومان بوده و بدون در نظر گرفتن مبلغ سفارش، به فاکتور افزوده خواهد شد.